Autorzy Jest 8 autorów

 • Andrzej Sikora


  Jest pisarzem, który mimo dużego doświadczenia, pierwsze próby literackie podjął dopierow po stanie wojennym, jak sam ocenia - bez powodzenia. Kolejne podjeście wykonał pare lat temu i w 2010 roku wydał swoje Drugie życie - debiutancką powieść. Diable ziele jest jego drugą powieścią.
  Pochodzi z rodziny inteligenckiej, która w czasach PRL-u zubożała, i z tego powodu w wieku siedemnastu lat, nie chcąc być ciężarem dla dziadków emerytów, rozpoczął prace, ucząc się i studiując jednocześne. Początkowo byłe robotnikiem, później konstruktorem aż jego sciezka kariery zaprowadziła go do fotela wicedyrektora.
  W prywatnym życiu, bedąc już na emeryturze, chętnie uprawia turystykę, rzeźbi i ma wielu przyjaciół.
 • Beata Kicia-Rudzińska


  Od wielu lat zawodowo ocenia predyspozycje ludzi do wykonywania określonych zadań w pracy. Gdy życie ponownie umieściło ją na matrymonialnym rynku i zmusiło do dokonywania oceny potencjalnych partnerów do budowania nowego związku, okazało się, że to najtrudniejsza rekrutacja jej życia i że musi sie do niej dobrze przygotować.
  Ma duży apetyt na życie i chce tym życiem dzielić się z innymi a w szczególności ze swoim partnerem. I własnie o poszukiwaniu tego partnera jest książka "@mory w sieci". Projekt zyskiwał coraz większy rozmach, dlatego "@mory w sieci" są zbiorem opowiadań - doświadczeń wielu kobiet poszukujących swego szczęścia w miłości na portalach randkowych. Bez cenzury, skandalicznie prawdziwe opowieści. 
 • Inga Plater


  Z wykształcenia filolog germański, z zamiłowania Twórca. W wolnym czasie szyje zabawki z filcu i ozdabia przedmioty techniką decoupage. Jest mistrzynią swojego miasteczka w pływaniu, posiada też patent żeglarza.
  Opowiadanie Jaja pancernika, którego jest autorką, zdobyło nagrodę specjalną w konkursie literackim z okazji Dnia Konia.
  Szczęśliwa po swojemu to po Antyrozwodniku jej druga powieść z gatunku literatury kobiecej, uhonorowana I miejscem w Konkursie Uwolnij swoją twórczość z szuflady! wydawnictwa haveanicebook.pl Nie posiada patentu na szczęście, ale się nie poddaję i szuka dalej...
  Pisze bloga: www.ingaplater.eu
 • Katarzyna Kłoś


  Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania PRowiec. Absolwentka wyższych studiów humanistycznych (filologia polska) i studiów podyplomowych z PR, zarządzania informacją i medioznawstwa oraz licznych szkoleń medialnych. Redaktor naczelna Wydawnictwa Internetowego haveanicEbook.pl, autorka wielu tekstów prasowych i artykułów specjalistycznych. Trenerka kreatywnego pisania i PR wydawniczego oraz promocji książki, wykładowca akademicki.
  Pasjonatka czytania i nowych technologii, co dało początek idei wydawaniu dobrej literatury w formatach cyfrowych. Wraz z zespołem współtworzy bibliotekę elektronicznych książek, które można zabrać ze sobą prawie wszędzie dzięki czytnikom, laptopom, tabletom i smartfonom.
 • Lucyna Powalska


  Urodziła się i mieszka w Starogardzie Gdańskim. Studentka pedagogiki. Zaczęła pisać już jako 10-latka, więc w jej szufladzie znajduje się sporo mniej lub bardziej poważnych tekstów. W ciągu ostatnich kilku lat pisała zupełnie dla przyjemności przeważnie kilkunastostronowe opowiadania. Nie publikowała ich, umieszczając teksty jedynie w jednym z portali pisarskich. Oczywiście planuje stworzyć dłuższą historię (pomysły ciągle przychodzą do głowy), obecnie jednak skupia się na pisaniu pracy magisterskiej.
 • Monika Wawrzyńska


  W nie tak bardzo odległej młodości szalona studentka warszawskiego AWFu, kierowca i pilot rajdowy. Później szczęśliwa mama Marysi i ubrany w biały kołnierzyk pracownik korporacji, pnący się po szczeblach kariery na sam szczyt, do stanowiska Wiceprezesa. Po głębokim rozczarowaniu życiem korpoludka wyjeżdża do Afryki, gdzie zdobywa dwa szczyty Korony Ziemi (pierwszy i ostatni) oraz nową perspektywę życiową (taką z wysokości 5895 m.n.p.m). Następnie wskakuje w dresy i pisze książki.
  Prywatnie mówi o sobie - dobry rocznik, wielbicielka win o bogatym bukiecie. Swoim wielkim apatytem na życie pragnie dzielić się z czytelnikami. Jak odchudzić kota? to jej debiutancka powieść idealna na długie wieczory wraz z kieliszkiem ulubionego wina. 

  Zaprasza na FB www.facebook.com/odchudzickota?
 • Zuzanna Arczyńska


  Fun page autorki:
  www.facebook.com/zuzanna.arczynska
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Promocje

Aktualnie brak promocji.