Szczęśliwa po swojemu

Szczęśliwa po swojemu

Inga Plater

Myślicie, że wszystkie romanse są takie same? Łucja i jej Chłopak są po trzydziestce, zakończyli swoje poprzednie związki, by być razem. Najtrudniejsze mają już za sobą. Ale nowe wspólne życie nie jest usłane różami...

Więcej szczegółów

Wydawnictwo:
haveanicEbook.pl

Zabezpieczenie:
znak wodny

Formaty:
Mobi ePub PDF

Nasza cena:

31,98 zł

Inni ocenili na:
Twoja ocena:
Imię:
E-mail:
Temat:
Treść:
  Dodaj opinie

Łucję pochłania bez reszty jej codzienne życie: dzieci, praca, dom. Odczuwa dotkliwie brak wsparcia mężczyzny, którego zawodowy los rzucił do odległego, dużego miasta. Życie stawia przed nią survivalowe wyzwania bycia matką po raz kolejny, partnerką "z przeszłością" i pracownikiem Firmy, ale czy tak wygląda szczęście, o którym tak marzyła zostawiając za sobą swoje poprzednie życie? Upiory przeszłości dają o sobie znać pewnej wigilii, kiedy to w świecie otulonym białą pierzynką śniegu, jak w wielkim kotle zaczynają bulgotać emocje. Bohaterowie kochają, cieszą się, przeżywają bolesne rozczarowania i  podejmują decyzję zgodnie z ich własnym sumieniem i czasem na przekór innym, mimo pojawiających się obaw czy niedoskonałości. Ale dokąd ich to zaprowadzi?

Autorka zaprasza cię do misternie utkanego świata swych bohaterów, którzy kochają, mają swoje radości, przeżywają bolesne rozstania i podejmują trudne decyzje. Zatem wejdź. Rozgość się. Poczuj się jak u siebie. Zaproś przyjaciół. Nikt nie będzie zawiedziony. 

Są takie opowieści, wobec których nie sposób przejść obojętnie. Często wywołują one poczucie bezsilności i zwątpienia, ale nie można się od nich oderwać i pochłania się je jednym tchem. Taka też jest powieść Szczęśliwa po swojemu - pełna ciepła i wzruszeń, głębokich refleksji nad życiem nie nachalnym, nie bohaterskim, takim zwyczajnym. Ale właśnie w tym tkwi cały jej urok. Wciąga czytelnika w mikroświat bohaterów z najbliższego otoczenia, urzeka dowcipem i celnymi uwagami o rzeczywistości dookoła. Nie ucieka od prawdziwego życia w sferę wymyślonych problemów. Jako kobieta w średnim wieku, matka po raz kolejny, partnerka "po przejściach", osoba aktywna zawodowo i pełna pasji zna wartość swoich życiowych doświadczeń i z bezpretensjonalnością chce się nimi podzielić z czytelnikami. I dzięki temu w powieści Szczęśliwa po swojemu drzemie ogromna siła.

         Mam przeczucie - pisze autorka na swym blogu - że światem nie rządzi przypadek, a ludzie tkają swoje historie z cienkich nitek marzeń i grubszych zwojów decyzji przetykanych od czasu do czasu ułożonymi w niepowtarzalny wzór stanami lęku, radości, pustki i spełnienia.

         Autorka zaprasza cię do misternie utkanego świata swych bohaterów, którzy kochają, mają swoje radości, przeżywają bolesne rozstania i podejmują trudne decyzje. Zatem wejdź. Rozgość się. Poczuj się jak u siebie. Zaproś przyjaciół. Nikt nie będzie zawiedziony.

 

Szczęśliwa po swojemu, Inga Plater 1.44M
Szczęśliwa po swojemu, Inga Plater 1.11M
Szczęśliwa po swojemu, Inga Plater 761.25k

6 Inne produkty w tej samej kategorii:

Promocje

Aktualnie brak promocji.