Piszesz? Napisz! Wydaj. Vademecum młodego pisarza

Piszesz? Napisz! Wydaj. Vademecum młodego pisarza

Katarzyna Kłoś

Piszesz? Talent to za mało, by sprostać wyzwaniom rynku wydawniczego. Poznaj tajniki literackiego warsztatu i napisz wyjątkowe dzieło literackie! A potem wydaj je w Internecie i spełniaj swoje marzenia o byciu pisarzem.

Więcej szczegółów

Wydawnictwo:
haveanicEbook.pl

Zabezpieczenie:
znak wodny

Formaty:
ePub, Mobi

Nasza cena:

31,98 zł

Inni ocenili na:
Twoja ocena:
Imię:
E-mail:
Temat:
Treść:
  Dodaj opinie
Piszesz? Napisz! Wydaj. Vademecum młodego pisarza nie jest podręcznikiem sztuki pisarskiej, bo tej musisz nauczyć sie sam. To rzetelny, profesjonalny przewodnik po każdym z etapów tworzenia dzieła literackiego – od researchu i planowania konspektu, poprzez budowanie scen i fabuły, po konstruowanie wiarygodnych bohaterów, dobrych dialogów i kreowanie własnego stylu pisarskiego. Teorię uzupełniają twórcze ćwiczenia literackie. A kiedy już definitywnie postawisz kropkę, znajdziesz tu kilka wskazówek jak wydać i wypromować własną książkę i siebie jako autora. Masz więc w ręku wszechstronny poradnik, który przygotuje Cię do roli mistrza pióra i zaprowadzi prosto do celu – wydania własnej książki i realnego wpływu na jej sukces.
    Piszesz? Czasami talent to za mało, by sprostać wyzwaniom rynku wydawniczego. Poznaj tajniki literackiego warsztatu. Korzystaj z nich umiejętnie lub łam świadomie i napisz wyjątkowe dzieło literackie! A gdy to będzie już gotowe, wydaj je w wirtualnym świecie i spełniaj swoje marzenia o byciu pisarzem.

                                                                                                                                              
Piszesz? Napisz! Wydaj. Vademecum młodego pisarza , Katarzyna Kłoś 2.31M
Piszesz? Napisz! Wydaj. Vademecum młodego pisarza , Katarzyna Kłoś 1.08M

6 Inne produkty w tej samej kategorii:

Promocje

Aktualnie brak promocji.